Grzechotka jesion i pink ivory

80,00 

Oferujemy drewnianą grzechotkę, wykonaną z dwóch rodzajów drewna – nasz rodzimy polski jesion, który potrafi twardością przewyższyć dębinę, oraz pink ivory pochodzące z Afryki.
Jest to bardzo rzadkie drewno które, ze względu na swą niesłychaną barwę, jest jednym z najbardziej oryginalnych gatunków drewna. Ciekawostką jest fakt, że w przeszłości wyłącznie wodzowie plemienia Zulusów mieli przywilej nosić wykonaną z tego drewna biżuterię.

Nasze zabawki wykonane są z niezwykła starannością. Drewno zabezpieczone jest ekologicznymi olejami – lnianym, oraz tungowym, które podkreślają piękny rysunek drewna. Końcową powłokę tworzą naturalny wosk pszczeli z dodatkiem oleju kokosowego, dzięki czemu drewno jest przyjemne w dotyku. Kolor drewna jest naturalny, nie jest ono w żaden sposób barwione.

Twój maluch dotyka zabawek wolnych od wszelkich szkodliwych substancji, dzięki temu może swobodnie gryźć i ślinić grzechotkę, a wiadomo że dzieci najchętniej poznają świat „smakując” wszystko co wpadnie im w rączki.

Zabawki wykonujemy ręcznie, dlatego mogą one nieznacznie różnić się od siebie, co czyni każdą z nich wyjątkową.

Wymiary: ok. 11 cm x 3,5 cm

Kategoria:

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Grzechotka jesion i pink ivory”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *